en English Eiendomsmeglerskolen
en English

Meny

Medlemsoversikt

Nedefor finner du en oversikt over alle medlemmene våre. Ønsker du å sende e-post klikker du bare på navnet.

Firmanavn Kontaktperson Nettside
Adv. Sem og Johnsen Eiendomsmegling (Verdun Holding AS) Helene Friis http://sem-johnsen.no/
Aktiv Eiendomsmegling as Marianne Sodeland www.aktiv.no
Bo Eiendomsmegling AS Jens Arne Herfjord www.bo-megleren.no
Eie Eiendomsmegling (Bogstadveien Franchise as) Hedda Ulvness www.eie.no
Buskerud Næringsmegling AS Fredrik A Haaning bnm.no
Dialog Eiendomsmegling as Frode L. Nyhus www.dialogeiendom.no
DNB Eiendom AS Terje Halvorsen
DNB Meglerservice AS Lars Magnus Fevang
Eiendomsfokus AS Tore Espeland solgteiendom.no
EiendomsMegler 1 Norge AS Grete Sørensen https://www.eiendomsmegler1.no/
Eiendomsmegler Krogsveen AS Leif J. Laugen
Eiendomsmegler Vest AS Sverre Gjessing https://www.eiendomsmeglervest.no/
Otto`s Megling AS Otto S. Grotle http://eiendomsmegleren.net/
Eigedomsmekling Sogn og Fjordane AS Pål Anders Kårstad www.ssf.no/eigedom
Fana Sparebank Eiendom AS Gerhard Lygre https://www.fanasparebank.no/eiendom
GARANTI Eiendomsmegling Norge as Stein Drogseth www.garanti.no
Heimdal Eiendomsmegling AS Morten Børge Müller http://www.heimdaleiendomsmegling.no/
Leiebolig Utleie AS Christer Andresen www.leie-bolig.no
Meglergaarden AS Tommy Skovly www.meglergaarden.no
Meglerhuset Nylander AS Per Ø. Nylander www.nylander.no
Megleroppgjør AS Else Anett Botolfsen obos.no
Møre Eiendomsmegling Geir Kåre Tomren
Partners AS Hallvard Bragge www.partnermegler.no
Noroppgjør AS Camilla Precht Brambani
Notar Erik Pettersen www.notar.no
OBOS Eiendomsmeglere AS/Exact Eiendomsmeglere Kjell Magne Brobakken
Pangea Property Partners AS Christian Winther http://www.pangeapartners.no/
Privatmegleren AS Dag Hegerstrøm www.privatmegleren.no
Real Næringsmegling as Eivind Aursøy www.real.no
Realist Næringsmegling as Tove Thomassen www.realist.no
Røisland & Co Eiendomsmegling AS Kjetil Auensen www.roislandco.no
Skien Boligbyggelag Gunn-Heidi Kittilsen www.skien.bbl.no
Smart Eiendomsmegling as Jacob Sanne
SNE Eiendom AS Tom Espen Stormo www.sne.no
Stavlund AS Gunnar Olai Stavlund www.stavlund.no
Stray & Co Eiendomsmegling AS Erik Stensland www.strayeiendom.no
Sørmegleren AS Hanne Geelmuyden www.sormegleren.no
Trolltinden Oppgjørsmegling as Arne Gjesdal
Utleiemegleren (Utleiemegleren Forvaltning AS) Tor Arne Foss www.utleiemegleren.no
Verdi Eiendomsmegling Rudi Aadland www.verdi-eiendom.no
Weboppgjør as Morten Harborg Thorn
PROAKTIV Eiendomsmegling (Proaktiv Gruppen AS) Vibeke Stavenes www.proaktiv.no
Foreningen Estate Meglerne Norge Per Christian Aune
Barfod Næringsmegling as Runar Bjørnerud www.barfod.no
Hjem Eiendomsmegling (Stiro Eiendomsmegling as) Espen Richardsen www.hjemeiendomsmegling.no
Meglerhuset Sædberg AS Inger Sædberg Birkenes www.sedberg.no
Ketil Koppang AS Landbruk - og næringsmegling Ketil Koppang www.koppanglandbruk.no
Kobbl Eiendom AS Marianne Marthinsen www.kobbleiendom.no
BONO AS Marianne Marthinsen
Meglerhuset Innlandet AS Hans Petter Carlsson www.megler-huset.no
Kaland & Partners (Torgallmenningen Eiendomsmegling as) Tommy Kaland
ABBL Eiendomsmegling Johannes Rivertz abbl.no
Eiendomsmegler Dahl AS Christina Lyngtveit-Petersson www.dahlas.no
Advokatfirma Geir Skivik Geir Skivik http://www.dittboligsalg.no
Attentus Eiendomsmegling Eirik Haugstad www.attentuseiendom.no
Borg Eiendomsmegling AS Ine M Bredholt www.borg-eiendom.no
Boligagenten AS (Boligagenten AS) Jan Erik Sloreby www.boligagenten.no
Z EIENDOM AS Tom Arild Henriksen z-eiendom.no
Meglerhuset Bodø AS Georg R Paulsen mhuset.no
Eiendomsmegler A AS Hege Stange www.meglera.no
A Eiendom (Advokat Sigurd A Refvik Eiendom AS) Sigurd Refvik http://aeiendom.no/
Meglerhuset Rele AS Jan Audun Lutro http://meglerhuset-rele.no/
Boa Eiendomsmegling Joachim Kolderup www.boaeiendom.no
A1 EIENDOM AS Geir Flaa Johansen www.a1eiendom.no
REDE Eiendomsmegling AS Stig Magne Øie www.rede-eiendom.no
Advokat Torbjørn Ek AS Torbjørn Ek http://houelandek.com/
Raadhuset Eiendomsmegling AS Jon Kristen Bosvik www.raadhuseteiendomsmegling.no
Ditt Sted Eiendomsmegling AS Martin Høgøy Bjørkbom www.dittsted.no
Ad ARMA Porsgrunn Erik Fekete
Best Eiendomsmegler AS Anders Lia www.bestmegler.no
Fjordane Advokatkontor AS Ole Rune Døskeland https://fjordadvokat.no/
Advokatfirmaet Baadstø AS Kristine Baadstø http://www.baadsto.no/
RE/MAX Norge / SILING INVEST AS Jon Zürcher http://remax-norge.no
Eiendomshuset Malling & Co AS Peter T. Malling Jr www.malling.no
Advokatfirmaet Siri K. Karlsen AS Siri Kristin Karlsen
Smart bolig- og næringsmegling AS Harald Magnus Johannessen smartmegling.no
Newsec AS Jon H. Dahlberg Årstad www.newsec.no
Eiendomsmegler Haugesund as Arne Gunleiv Tysvær
Akershus Eiendom AS Ragnar Eggen www.akershuseiendom.no
Norion næringsmegling Knut Efskin www.norion.no
BN Bolig Jørn Are Skjelvan www.bnbolig.no
Marton Norway AS